Sześć minut sensacji na koniec kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Bartosz Barański / Piast Gliwice po raz pierwszy w historii zdobył Puchar Polski

Piłkarze Fogo Futsal Ekstraklasy zakończyli 16. kolejkę. W ostatnim spotkaniu nie było niespodzianki. Walczący o utrzymanie Red Devils Chojnice przegrał we własnej hali z Piastem Gliwice.

Trzeci dzień z rzędu rozgrywana była 16. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. Potyczka Legii Warszawa z BSF ABJ Bochnia rozegrana zostanie 8 lutego.

W trwającym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy transmisje w WP Pilot!

We wtorek po raz pierwszy w 2023 roku na parkiet wyszedł mistrz Polski Piast. Gliwiczanie gościli w Chojnicach. Red Devils jest zagrożony degradacją i musi punktować z każdym.

Gospodarze otworzyli wynik gry w 9. minucie, sensacją pachniało przez sześć minut. Remis utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron futsaliści Red Devils długo mieli w garści punkt. Jednak w końcówce Piast zadał trzy cios i wygrał 4:1.

Piłkarze Fogo Futsal Ekstraklasy do gry wrócą  za niespełna dwa tygodnie. Mecze w tych rozgrywkach na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie WP Pilot.

Wyniki wtorkowego meczu 16. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy:

Red Devils Chojnice - Piast Gliwice 1:4 (1:1) Skubczenko 9' - Pegacha 15', Sorokin 34', Lazzaretti 34', Cadini 38'