Zmiana w strefie spadkowej Fogo Futsal Ekstraklasy. Wielokrotny mistrz zagrożony!

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Red Devils Chojnice
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Red Devils Chojnice

Kolejne zmiany w Fogo Futsal Ekstraklasie. Po niedzielnej porażce w Chojnicach z Red Devils na 14. miejsce spadł Clearex Chorzów.

Coraz ciekawiej w dole Fogo Futsal Ekstraklasy. W niedzielę niezwykle ważne spotkanie odbyło się w Chojnicach.

W trwającym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy transmisje meczów do zobaczenia w Pilot WP!

Zawodnicy Red Devils nie potrafili wygrał w lidze o początku listopada. Spore problemy z punktowaniem ma także 5-krotny mistrz Polski Clearex.

Mecz lepiej zaczęli gospodarze, którzy po kwadransie wyszli na prowadzenie, a chwilę przed przerwą podwyższyli wynik. Goście atakowali do końca. W ostatnich minutach wycofali bramkarza, co wykorzystali zawodnicy Red Devils. Patryk Laskowski trafił z własnej połowy do pustej bramki. Chwilę później Clearex uratował honor, ale to nie uchroniło chorzowian od znalezieniu się w strefie spadkowej, z której wydostał się zespół gospodarzy.

Mistrz Polski Piast problemy w potyczce z Red Dragons Pniewy miał jedynie na początku spotkania. Goście prowadzili 2:0, ale gliwiczanie byli w stanie odwrócić losy potyczki i zwyciężyli 5:2.

21. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy:

Red Devils Chojnice - Clearex Chorzów 3:1 (2:0) Kręcki 15', Neheła 20', Laskowski 40' - Seget 40'

Piast Gliwice - Red Dragons Pniewy 5:2 (2:2) Śmiałkowski 10', 28', Teixeira 25', Graca 35', Bertoline 40' - Skrzypek 5', Kostecki 9'

Kolejka zostanie dokończona w poniedziałek. Spotkania ligowe na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie Pilot WP.