Przełamanie Realu Betis

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / PAP/EPA/RAUL CARO / Betis przerwał serię porażek
PAP/EPA / PAP/EPA/RAUL CARO / Betis przerwał serię porażek

W La Lidze rozpoczęła się 31. kolejka. Walczący o prawo gry w pucharach Betis pokonał na własnym stadionie 2:1, grającą o utrzymanie, Celtę Vigo.

La Liga powoli wchodzi w długi finisz. W piątek rozpoczęła się 31. kolejka. Betis ostatnio notował tragiczną serię czterech przegranych z rzędu. W efekcie puchary zaczęły oddalać się od zespoły z Sewilli.

Rywal Celta Vigo przed spotkaniem plasował się tuż nad strefą spadkową, ale spokojnie czuć się nie mógł.

Na gole w meczu czekać trzeba było do 2. połowy. Gospodarze strzelanie rozpoczęli w 53. minucie. W 83. padł drugi gol.

Wydawało się, że Betis pewnie zwycięży. W doliczonym czasie Celta złapała kontakt i zaczęła szukać remisu. Ostatecznie gospodarze dowieźli jednobramkowe prowadzenie.

Real Betis - Celta Vigo 2:1 (0:0) 1:0 - Miranda 53' 2:0 - Fekir 83' 2:1 - Larsen 90+1'