Nerwowo po meczu. Kibice Pogoni zaczęli krzyczeć

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / SamSzczygielski / Na zdjęciu: piłkarze Pogoni
Twitter / SamSzczygielski / Na zdjęciu: piłkarze Pogoni

Pogoń Szczecin rozczarowała swoich fanów na PGE Narodowym. Jak podał Samuel Szczygielski, pod trybuną "Portowców" zrobiło się nerwowo.

W ostatnim czasie Pogoń Szczecin zanotowała kilka potknięć w PKO Ekstraklasie, jednak pomimo tego była uznawana za faworyta meczu z Wisłą Kraków. Przez triumf w Fortuna Puchar Polski podopieczni Jensa Gustafssona chcieli zagwarantować sobie miejsce w europejskich rozgrywkach.

Drużyna z Pomorza miała sukces na wyciągnięcie ręki. W ostatniej akcji regulaminowego czasu Wisła doprowadziła do wyrównania i w dogrywce poszła za ciosem. Angel Rodado był autorem zwycięskiej bramki na 2:1 "Białej Gwiazdy".

Zgromadzeni na trybunach PGE Narodowego sympatycy Pogoni byli wściekli i nie przebierali w słowach. Samuel Szczygielski za pośrednictwem serwisu X przekazał, że wśród "Portowców" zapanowała grobowa atmosfera.

"Ile można? Ile razy mamy mówić, że nic się nie stało? Mój ojciec mówił i mój dziadek. W ch** się dziś stało! Z kim wy dziś przegraliście? Z Wisłą? Z 6. drużyną w 1. lidze? Co jeszcze przegracie?" - w ten sposób kibice zwrócili się do załamanych zawodników Pogoni.

Kamil Grosicki i spółka musieli przełknąć gorzką pigułkę po czwartkowym finale. Dodajmy, że Pogoń zajmuje dopiero siódme miejsce w ekstraklasowej stawce.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Pogoń odrobi straty do czołowych drużyn PKO Ekstraklasy?