(1:2)
Zakończony
Cracovia
90+7'

Paweł Raczkowski spogląda na zegarek. Kibice Jagiellonii są już pogodzeni z porażką.

24
17
5
5
8
90+5'

Płaskie dośrodkowanie Bartłomieja Wdowika do Jesusa Imaza. Hiszpan strzelił wprost w bramkarza.

11
12
3
6
5
90+4'

Zachowanie gości jest trochę niezrozumiałe. Cracovia ma dwubramkową przewagę i robi wszystko, by arbiter doliczył kolejne minuty.

11
12
6
6
9
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA
18
15
1
5
6
90+2'

Zawodnicy Cracovii padają na murawę jak muchy. Paweł Raczkowski zaczyna się niecierpliwić.

7
14
4
3
3
90+2'
5
6
1
4
12
90'

Osiem minut dorzucił sędzia.

7
9
2
12
24
89'

Oblężenie pola karnego Cracovii. Wymiana podań graczy Jagiellonii nie przynosi żadnego skutku.

11
9
2
4
6
87'

Jakub Lewicki mocno przeszarżował. Skrzydłowy Jagiellonii może mieć pretensje tylko do samego siebie.

8
7
2
5
5
86'

6
84'

Mierny strzał Patryka Makucha. Zlatan Alomerović nie musiał interweniować.

3
4
1
1
6
82'

Piłkarze Cracovii zachowują zimną krew. Goście regularnie wyprowadzają kontrataki.

16
7
3
4
4
80'

Gorąco pod bramką gospodarzy. Takuto Oshima uderzył obok prawego słupka.

16
6
6
4
7
78'
4
1
1
2
2
78'
78'
78'
2
4
3
3
3
77'

Jani Atanasov wygwizdany przez kibiców Jagiellonii. Pomocnik Cracovii nie podnosi się z murawy.

4
6
3
3
5
75'

Arttu Hoskonen opatrywany przez sztab medyczny. Nie wiadomo, czy dotrwa do końca meczu.

9
5
5
5
5
73'

Niestety, tylko 17 minut do końca tego widowiskowego starcia. Dzisiejszy mecz może być prawdziwą reklamą PKO Ekstraklasy.

11
3
3
6
6
71'
70'
70'

Sebastian Madejski nie zawiódł. Czujnie interweniował po strzale Afimico Pululu z ostrego kąta.

11
6
1
3
4
69'

Mikkel Maigaard mógł zaliczyć wejście smoka. Pomocnik przegrał pojedynek sam na sam ze Zlatanem Alomeroviciem.

5
5
3
2
1
68'

Dominik Marczuk zatańczył na prawym skrzydle. Po chwili Bartłomiej Wdowik fatalnie skiksował.

4
3
4
4
6
66'

Na ten moment Jagiellonia ma dwupunktową przewagę nad drugim Śląskiem. O godz. 17:30 wrocławianie zmierzą się z Górnikiem Zabrze.

8
4
2
3
4
64'

Mateusz Skrzypczak prawie strzelił gola samobójczego. Zlatan Alomerović instynktownie interweniował.

6
8
6
5
3
63'

Afimico Pululu jest bardzo aktywny w pobliżu pola karnego. Tyle tylko, że niewiele mu wychodzi.

6
8
1
3
4
61'
60'

Przewaga liczebna Cracovii jest widoczna gołym okiem. Podopieczni Dawida Kroczka mają mnóstwo miejsca.

6
4
6
5
58'
8
3
3
8
57'

Czy można wyobrazić sobie lepszy debiut niż zwycięstwo z liderem? Dawid Kroczek może zaskarbić sobie sympatię krakowskich kibiców.

9
4
1
5
6
55'

Jani Atanasov nie zamierza poprzestać na jednym golu. Tym razem uderzył zbyt mocno.

14
5
2
1
4
54'

Nie można zapominać, że Jagiellonia poniosła tylko jedną porażkę u siebie. Jeśli taki wynik utrzyma się, Śląsk będzie mógł objąć prowadzenie w tabeli.

9
3
3
5
7
52'

Znowu Jesus Imaz w akcji. Sebastian Madejski raz jeszcze był na posterunku.

6
4
1
2
5
51'

Jesus Imaz miał obiecującą okazję. Ostatecznie nic z tego nie wyszło. Mateusz Skrzypczak strzelił obok bramki.

4
3
1
4
5
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jani Atanasov. Asystował mu Patryk Makuch.

Dominik Marczuk trafił w poprzeczkę, a Cracovia ruszyła z kontratakiem. Patryk Makuch fantastycznie wystawił piłkę Janiemu Atanasovowi, który musiał tylko dostawić nogę.

40
32
7
4
11
47'

Bartłomiej Wdowik nieczysto trafił w piłkę. Ten strzał nie mógł zagrozić Cracovii.

8
8
2
3
6
czas Druga połowa
45+8'

Bartłomiej Wdowik spróbował swoich sił sprzed pola karnego. Sebastian Madejski wykazał się refleksem.

9
11
6
8
9
45+7'
11
5
1
8
14
45+6'

Ależ strzał Afimico Pululu. Efektowna przewrotka i piłka poszybowała na trybuny.

3
12
5
6
6
45+5'
17
11
1
3
4
45+3'
NIESTRZELONY KARNY

Ten mecz nie przestaje nas zaskakiwać. Sebastian Madejski fenomenalnie obronił strzał Afimico Pululu i dobitkę Jesusa Imaza.

53
41
10
11
17
45+1'

Co za zamieszanie! David Kristjan Olafsson dopuścił się faulu na Jesusie Imazie. Raczkowski podjął decyzję po... kilku minutach. Rzut karny dla Jagiellonii.

16
10
3
13
24
45'

Pierwsza połowa przedłużona o sześć minut.

7
5
1
4
4
44'

Techniczne uderzenie w wykonaniu Jesusa Imaza. Hiszpan był bliżej niż Nene, lecz też strzelił niecelnie.

6
5
3
4
5
43'

To nie tak miało wyglądać. Nene przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką.

6
4
4
5
10
43'

Zlatan Alomerović skapitulował już dwa razy. Niemniej jednak właśnie golkiper utrzymuje Jagiellonię pod tlenem.

8
2
3
2
4
43'
6
2
3
4
11
41'

Znowu Otar Kakabadze przymierzył sprzed pola karnego. Bramkarz Jagiellonii z dużym trudem interweniował.

11
3
4
4
6
39'

Spektakularna parada Zlatana Alomerovicia. Bramkarz naprawdę efektownie zatrzymał Patryka Sokołowskiego.

13
4
3
4
5
37'

Cracovia się nie zatrzymuje. David Kristjan Olafsson bezskutecznie szukał partnerów w polu karnym.

7
2
6
6
8
35'

Dobra wrzutka Bartłomieja Wdowika. Sebastian Madejski wybiegł z bramki, uprzedzając rywali.

11
5
3
3
4
33'

Otar Kakabadze huknął z dystansu. Zlatan Alomerović wyczuł intencje przeciwnika.

16
9
5
3
6
32'

Fantastyczny drybling Benjamina Kallmana. Napastnik Cracovii wywalczył jedynie rzut rożny.

8
5
8
6
6
31'

Piłkarze Jagiellonii mogą czuć się jak na rollercoasterze. Kibice gorąco ich wspierają w trudnym momencie.

8
6
2
3
5
29'

Już wszystko jasne! Arttu Hoskonen uniknął spalonego i Cracovia prowadzi 2:1.

23
11
8
6
11
27'

Paweł Raczkowski analizuje sytuację. Czyżby spalony?

17
9
9
9
8
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arttu Hoskonen. Asystował mu David Kristjan Olafsson.

Niesamowite tempo w Białymstoku! David Kristjan Olafsson idealnie dośrodkował do Arttu Hoskonena, który strzałem głową wpakował piłkę do siatki.

24'

Co to byłby za gol! Patryk Sokołowski dostrzegł, że Zlatan Alomerović jest wysunięty z bramki, jednak z kilkudziesięciu metrów trafił w poprzeczkę.

5
2
5
6
15
23'
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Rakoczy. Asystował mu Benjamin Kallman.

Nie trzeba było długo czekać aż Cracovia wykorzysta grę w liczebnej przewadze. Składna akcja gości, Benjamin Kallman wyłożył piłkę Michałowi Rakoczemu, a ten pewnym strzałem znalazł drogę do siatki.

36
23
9
7
15
21'

Adrian Siemieniec odetchnął z ulgą. Bramkarz gospodarzy zgłasza gotowość do gry.

10
4
3
3
4
20'

Zlatan Alomerović ucierpiał, broniąc uderzenie rywala. Sławomir Abramowicz ruszył na intensywną rozgrzewkę.

8
4
3
6
5
19'

Jagiellonia musi radzić sobie w osłabieniu. Virgil Ghita strzelił przewrotką prosto w Zlatana Alomerovicia.

8
4
4
4
7
18'

Paweł Raczkowski konsultuje się z asystentami. Piłkarze Jagiellonii nie mogą pogodzić się z jego decyzją.

17
13
5
1
6
16'
CZERWONA KARTKA

Ależ nierozważne zagranie. Benjamin Kallman wychodził na wolną pozycję i został nieprzepisowo zatrzymany przez Adriana Diegueza. Paweł Raczkowski nie miał litości.

28
21
8
10
18
15'

Zarysowuje się przewaga miejscowych. Afimico Pululu przewrócił się w polu karnym, ale to za mało na "jedenastkę".

7
6
4
8
9
13'

Virgil Ghita "zabrał" gola Bartłomiejowi Wdowikowi. Filar Jagiellonii błyszczy formą i wysyła sygnały selekcjonerowi kadry.

10
3
3
4
8
11'

Błyskawiczna kontra krakowskiego zespołu. Zanim Patryk Makuch oddał strzał, sędzia odgwizdał spalonego.

9
5
5
4
7
9'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Virgil Ghita.

Kuriozalny gol daje prowadzenie gospodarzom! Bartłomiej Wdowik wstrzelił piłkę z prawej strony, a Virgil Ghita niefortunnie strącił ją głową. Bramka samobójcza na koncie Rumuna.

18
16
11
13
17
9'

Głośny doping przy Słonecznej. Dzisiaj kibice są 12. zawodnikiem drużyny Adriana Siemieńca.

8
4
2
7
7'

Piłkarze Cracovii mają problemy z opuszczeniem własnej połowy. Białostoczanie w wysokim pressingu.

6
5
2
4
5
5'

Spore zamieszanie pod bramką Cracovii. Po strzale Afimico Pululu piłka wylądowała w siatce, ale arbiter zasygnalizował spalonego.

5
3
4
3
10
4'

Strzał z dystansu w wykonaniu Michala Sacka. Rykoszet i rzut rożny dla gospodarzy.

4
1
1
1
2
3'

Odważna próba Janiego Atanasova. Piłka przeleciała obok prawego słupka bramki Zlatana Alomerovicia.

3
3
3
2
2
2'

Efektowna kartoniada na trybunach w Białymstoku. Jagiellonia naciska od pierwszej minuty.

9
4
1
3
czas Start meczu
Czy Jagiellonia będzie liderem na koniec kolejki?
14:56

Konfrontację poprowadzi sędzia Paweł Raczkowski z Warszawy.