3
3
2
89'

Goście angażują coraz większą liczbę zawodników w swoje akcje. Końcówka będzie tu niezwykle ciekawa.

3
3
6
87'

Mogło. Nie, powinno być 2:0! Mena mocno zagrał piłkę w pole karne, ale nie trafił w nią ani Sezonienko, ani Chłań.

2
1
3
5
9
85'

Błąd Lemanowicza na przedpolu. Chindris był bliski oddania strzału, ale nie trafił w piłkę.

1
1
2
2
4
83'

Pachnie tu golem wyrównującym. Polonia jest groźna, Lechia pozwala jej na sporo.

2
2
3
4
6
81'
81'

Chaos w polu karnym po rzucie rożnym Lechii. Piłka wybita na nogę Gueho, ale ten strzelił bardzo niecelnie.

2
1
2
3
79'

Polonia miała rzut rożny, ale z tego urodziła się kontra Lechii. Chłań podawał do rozpędzonego Sezonienki, jednak ten nie zabrał się z piłką, wbiegł przed niego rywal i było po akcji.

2
2
2
1
78'
ŻÓŁTA KARTKA
1
1
1
3
77'

Świetne podanie Meny do Kapicia. Ten położył rywala w polu karnym, wycofał piłkę do Kolumbijczyka, lecz zabrakło dobrego strzału.

3
1
3
1
75'

Goście mieli rzut wolny. Po dośrodkowaniu Bajdura główkował Kapić. Niby niebezpiecznie, bo w stronę własnej bramki, ale Sarnawśkyj pewnie złapał piłkę.

4
1
74'
1
1
4
74'

Neugebauer i Mena z kartkami, co oznacza, że jeden i drugi nie zagrają w następnej kolejce w Rzeszowie.

1
1
5
71'

Polonia długo budowała swoją akcję, ale popsuł wszystko Kowalski-Haberek. Zagrał lagę w pole karne... do nikogo.

6
5
70'
69'
1
5
3
5
68'

Koton został przewrócony tuż przed polem karnym przez Menę. Kolumbijczyk wpadł w niego z dużym impetem, ale sędzia Lasyk nie dopatrzył się faulu.

3
1
1
67'

Polonia nie potrafi odebrać piłki. Lechia wymienia kolejne podania, choć głównie w poprzek boiska.

5
4
1
1
65'
64'

Lechia rozgrywa piłkę do znudzenia. I nie ma z tego konkretów.

1
2
1
2
62'
61'

Pół godziny do końca. Lechia nie potrafi dobić przeciwnika (a miała ku temu szanse) i Polonia cały czas ma prawo wierzyć, że zdobędzie jakieś punkty.

1
3
3
59'

Była okazja dla Lechii. Kapić wyczekał, podał w pole karne do Chłania, ale strzał Ukraińca broni Lemanowicz.

1
1
1
4
58'

Sezonienko za moment pojawi się na murawie.

2
57'

I znowu mamy sporo chaosu na boisku. Niewiele się dzieje.

1
1
54'

W odpowiedzi mieliśmy zablokowane uderzenie Bajdura zza pola karnego.

4
1
53'

I kolejna akcja gospodarzy. Bardzo dobre dośrodkowanie Chłania z lewej flanki, jednak kompletnie nieatakowany na jedenastym metrze Kapić strzelił wysoko nad bramką.

3
1
1
1
53'

Wysoki pressing opłacił się Lechii. Polonia straciła piłkę niemal w polu karnym, ale w najważniejszym momencie Kałahur podawał nie w tempo do Kapicia.

1
2
2
52'

Doskonała interwencja Biedrzyckiego w polu karnym. Przeczytał Bugaja jak otwartą księgę i nie pozwolił mu opanować piłki.

1
1
50'

Długie podanie na Zjawińskiego, ale ten najpierw źle przyjął piłkę, a następnie faulował przeciwnika.

1
1
1
2
49'

Początek drugiej połowy dla gospodarzy. Polonia zepchnięta do obrony.

8
1
1
47'

Chłań popsuł kontratak Lechii. Wybrał solową akcję zamiast podać do obiegającego go Kałahura. Uderzenie Ukraińca zostało zablokowane, podobnie jak dobitka Meny.

1
1
2
46'

1
45+5'
4
2
3
45+5'

Sporo chaosu pod koniec pierwszej połowy. Michalski z kartką za faul taktyczny.

2
2
1
1
2
45+2'

Kontra Lechii. Mena zachował się jednak egoistycznie i jego strzał z ostrego kąta obronił Lemanowicz.

5
2
1
3
4
45+1'

Kolejny zablokowany strzał przez Lechię. Tym razem z dwudziestu metrów próbował Wojciechowski.

6
3
1
45'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

1
4
43'

Wrzutka Michalskiego na bliższy słupek, ale nie trafił w piłkę Grudniewski. Ależ to by była szansa dla gości.

2
3
5
2
43'

I będzie kolejny korner. Strzelał zza pola karnego Biedrzycki i w ostatniej chwili zdążył z interwencją Bugaj.

3
1
1
2
42'

Polonia miała dwa, a może nawet trzy rzuty rożne, ale nie stworzyła zagrożenia pod bramką Lechii.

7
1
1
41'

I wstał Ukrainiec. Będzie teraz grał w sympatycznym opatrunku na głowie.

10
4
2
3
1
40'

Sarnawśkyj cały czas się nie podnosi. Rezerwowy Antoni Mikułko ruszył za to na rozgrzewkę.

2
3
5
38'

Trochę trwa ta przerwa.

1
2
3
37'

Bramkarz Lechii potrzebuje pomocy medycznej. Dostał w głowę, a był wyraźnie spóźniony przy wyjściu na przedpole.

2
4
2
4
36'

Po dośrodkowaniu Michalskiego interweniował jeden z piłkarzy Lechii. Przy okazji poturbowany został Sarnawśkyj.

1
2
2
4
36'

Ale Polonia jest konkretna, gdy już zaatakuje. Po błędzie Bugaja ma kolejny rzut rożny.

2
2
2
34'

Lechia jest przy piłce i Polonia broni się całym zespołem na własnej połowie. Goście sporadycznie wychodzą do kontrataków.

3
1
1
31'

Był rzut wolny dla Polonii z jakichś 45 metrów. Wrzucał Michalski, ale Kowalski-Haberek strzelił bardzo niecelnie.

4
2
31'

Pół godziny za nami. Lechia wydaje się mieć wszystko pod kontrolą.

7
3
30'

Goście od jakiegoś czasu mają problemy z przedostaniem się pod pole karne Lechii.

6
2
1
1
29'

Lechia powinna prowadzić 2:0! Najpierw strzał Chłania został zablokowany, ale piłka spadła jeszcze pod nogi Kałahura. Podanie do Kapicia, ale ten z kilku metrów fatalnie spudłował.

3
1
2
2
26'

Neugebauer zagrał prostopadle do Zjawińskiego. Byłaby stuprocentowa sytuacje, ale świetny wślizg wykonał Grudniewski. Trafił idealnie w piłkę.

3
1
3
25'

Mocne dośrodkowanie Żelizki w pole karne. Czekał na jakiś błąd Zjawiński, ale przeczytał to Lemanowicz i w porę wyszedł na piąty metr.

4
2
2
24'

Celny strzał Zjawińskiego z dość ostrego kąta. Za lekki. To nie mogło zaskoczyć Lemanowicza.

4
2
1
23'

Troszeczkę się uspokoiło na boisku. Lechia nieco wyhamowała, Polonia się stara, ale chyba nie potrafi.

4
1
1
1
20'

Chłań chciał się teraz zabawić w Messiego. Minął jednego rywala, był już w polu karnym, chciał minąć drugiego, ale w porę wyszedł z bramki Lemanowicz i wyjaśnił sytuację.

3
2
1
1
18'

Sarnawśkyj fantastycznie broni Bajdura z osiemnastu metrów!

7
2
1
2
17'

Żelizko poszedł na raz przy linii bocznej i Polonia ruszyła z kontrą. Biedrzycki biegł po skrzydle, ale nie za bardzo miał pomysł na zakończenie tej akcji. Tylko rzut rożny.

2
2
15'

Potrzebna przerwa dla Chłania. Ucierpiał w starciu z Kowalskim-Haberkiem.

1
1
3
14'

Bajdur miał okazję przed polem karnym, złożył się do strzału, ale wyszło po prostu beznadziejnie. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

3
1
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maksym Chłań. Asystował mu Camilo Mena.

Rewelacyjny kontratak gdańszczan. Mena ruszył prawym skrzydłem i nikt go nie dogonił. Wycofanie piłki w okolice szesnastego metra i Chłań uderzył idealnie przy słupku.

13
10
1
1
9'

Ładna akcja Lechii. Chłań podał prostopadle w pole karne, ale strzał Neugebauera z ostrego kąta broni Lemanowicz.

5
4
3
7'

Kontra Polonii, ale Michalski miał dalej do piłki niż Chindris. Obrońca Lechii wybił piłkę w aut.

6
5
5'

Na razie mecz wygląda dokładnie tak, jak można było się spodziewać, czyli od dużej przewagi gospodarzy.

9
5
3'

Jeszcze raz gdańszczanie. Kolejny raz aktywne prawe skrzydło. Strzał Kapicia zablokowany, po chwili przewrotką z jedenastu metrów uderzał Chłań, jednak za lekko i zbyt blisko środka bramki. Broni Lemanowicz.