Pewny strzał Zjawińskiego i Lechia zmniejsza rozmiary porażki.

1
2
4
90+2'

Kolejny rzut karny dla Lechii! Świetna indywidualna akcja Chłania i faulował go Simcak!

2
1
1
90+1'

Desperackie dośrodkowanie Lechii z rzutu wolnego. Udało się gościom oddać strzał, ale piłka spadła na górną siatkę bramki.

90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

1
1
89'

Stal to kontroluje. Spokojnie rozgrywa piłkę. Bawi się.

87'

Koperski podłączył się do akcji, zagrał w pole karne, ale Zjawiński nie trafił czysto w piłkę i strzelił bardzo niecelnie.

85'
85'

Sypek próbował coś zrobić z niczego, ale jego płaskie podanie w pole karne okazało się niedokładne.

83'
83'
82'
GOOOOOOL!!!

Łysiak okazał się pewnym wykonawcą "jedenastki". 4:1 dla Stali!

3
1
1
1
81'

Rzut karny dla Stali. Sędzia orzekł, że Koperski zagrywał piłkę ręką!

1
79'

Lechia ma coraz mniej czasu, ale prawdę mówiąc bliżej jest kolejnego gola dla Stali.

75'

Potężne zamieszanie w polu karnym Stali. Wrzucał Chłań i Bobcek strzela w poprzeczkę!

74'

Rzeszowianie są ustawieni bardzo głęboko na własnej połowie i nie pozwalają na wiele drużynie Lechii.

71'

Lechia przy piłce. Stal w defensywie, czeka na jakiś przechwyt.

2
70'

Rzut rożny dla gości, wrzucał Sypek, ale nie było zagrożenia.

1
69'

Kontratak Lechii, Kapić strzelał bardzo mocno zza pola karnego, ale nie trafił w bramkę.

1
66'
GOOOOOOL!!!

Lechia jeszcze ma prawo wierzyć! Zjawiński wszedł na boisko i pewnie wykonał rzut karny.

2
1
1
2
65'
65'

Rzut karny dla Lechii! Zagranie ręką po dośrodkowaniu Chłania!

2
2
2
63'
GOOOOOOL!!!

To już jest kompromitacja lidera rozgrywek. Łysiak miał mnóstwo miejsca, strzelił niemal z linii końcowej, ale Sarnawśkyj odsłonił cały bliższy słupek i piłka wpadła do bramki.

2
1
1
61'

Pół godziny do końca. Nie widać jakiegoś zrywu w grze Lechii. Stal ma wszystko pod kontrolą.

1
1
59'

Jesus Diaz opuszcza boisko w asyście fizjoterapeutów.

1
1
2
59'
58'

Jesus Diaz faulowany w środku boiska przez Żelizkę. Ucierpiał zawodnik Stali i potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
56'
56'
55'
GOOOOOOL!!!

Tymczasem jest 2:0 dla Stali. Jesus Diaz zabawił się z obroną Lechii. Minął na zamach dwóch rywali, strzelił lekko, ale piłka przeleciała między nogami Chindrisa, co zmyliło bramkarza gości. Futbolówka wtoczyła się do siatki.

1
2
2
3
55'

Kolejny wysoki odbiór gdańszczan, akcja prawą stroną, lecz Chłań nie przyłożył się do dośrodkowania i kopnął piłkę na aut bramkowy.

1
1
1
1
53'

Teraz mieliśmy potężne zamieszanie w polu karnym Stali. Gospodarze nie potrafili wybić piłki, najpierw zablokowany został Bobcek, a następnie Chindris strzelił nad poprzeczką.

1
1
1
2
52'

Stal blisko drugiego gola. Po świetnej centrze z prawej strony główkował Prokić, ale nad bramką! Kolejny raz bardzo źle w obronie zachował się Bugaj.

1
1
2
50'

Przechwyt Lechii w środku pola. Piła momentalnie podawał do rozpędzonego Bobcka, jednak ten - mówiąc kolokwialnie - nie zabrał się z piłką i nie wyszedł na czystą pozycję.

2
1
1
1
1
49'

Rzut rożny dla gospodarzy. Było trochę zamieszania, ale finalnie Sarnawśkyj nie musiał interweniować. Nie trafił czysto w piłkę Prokić.